Milka spouští svou velikonoční kampaň

úterý, 28. března 2017, 13:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka Milka spustila kampaň na podporu velikonočních prodejů. V televizi využije celoevropský spot, doplní ho lokální aktivity ve vybraných prodejnách řetězce Tesco.

Televizní spot s claimem „Všichni za jednoho“ staví na soutěži dětí z fiktivního městečka Lilaberg v hledání vajíček. Tvrdou konkurenci a rivalitu mezi nimi ukončí až ohrožení čokoládového zajíčka. K vidění bude na českém a slovenském trhu od března do 17. dubna. Komunikace bude probíhat také na sociálních sítích.

místě prodeje budou probíhat lokální aktivity. „Rodiny s dětmi najdou ve vybraných dnech uvnitř vybraných obchodů Tesco zábavnou stezku se soutěžními kvízy. Při splnění všech úkolů a vyplnění soutěžních letáčků mohou za svou snahu po souhlasu rodičů získat sladkou odměnu v podobě čokoládového velikonočního zajíčka,“ popisuje Dominika Bardiovská, manažerka značky Milka pro Českou republiku a Slovensko. Do kampaně jsou zapojeny prodejny v Česku i na Slovensku, konkrétně jde o hypermarkety Tesco v Praze, v Brně, Plzni a Hradci Králové, na Slovensku pak v Bratislavě, Trnavě, Nitře, Žilině a Banské Bystrici.

Spot pochází z dílny nizozemské agentury Wieden+Kennedy. Mediální prostor nakupuje v obou zemích agentura Carat. Aktivity v prodejnách zastřešuje lokální agentura PPM Factum.

-stk-