Mladá fronta uvedla novou podobu portálu Flek.cz

úterý, 28. března 2017, 08:18 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Vydavatelství Mladá fronta spustilo novou podobu referenčního pracovního portálu Flek.cz, který má ve svém portfoliu od 1. srpna 2016. Portál má novou vizuální podobu a nové funkcionality. Vedle pracovních nabídek, které zde firmy mohou prezentovat zdarma, je také možné najít hodnocení zaměstnavatelů přímo od svých zaměstnanců a vyhledávat zaměstnání podle benefitů.

Pracovní portál Flek.cz byl spuštěn v dubnu 2012. Po pěti letech fungování došlo k jeho vylepšení až do aktuální zcela odlišné podoby. Na stránkách je přehled volných míst, přehled úřadů práce, návody a vzory k psaní životopisu, nebo také otázky a odpovědi z pracovních pohovorů. Za měsíc únor Flek.cz evidoval 7 708 odpovědí na inzeráty, v průměru na den je to cca 250 až 300 odpovědí. Návštěvnost se pohybuje okolo 10 tisíc denně.

„Pro uživatele je změnou také responzivní verze portálu, která doposud k dispozici nebyla. U nabídek práce můžete přímo vyhledat obor nebo místo,“ řekl Erik Dvořák, ředitel divize Online.

Při hledání práce nabízí Flek.cz vyhledávání v pěti tisících nabídkách zaměstnavatelů ve všech oborech na českém i zahraničním pracovním trhu. Přes Úřad práce ČR má teď Flek.cz 21 tisíc nabídek k pracovnímu uplatnění. „Chceme navázat pozitivní vlnu komunikace s uchazeči, zaměstnanci i personalisty a vytvořit místo, kde se každý dozví vše potřebné,“ dodal Dvořák.

flek_hp

-mav-