Newton spouští monitoring TV a rádia v reálném čase

pondělí, 06. března 2017, 07:43 Aktuality, Rádio, TV MediaGuru

Společnost Newton Media přichází se službou TVR Alerts, která nepřetržitě sleduje české, slovenské i polské televizní a rozhlasové zpravodajství. Technologie voice/video-to-text má během několika minut rozpoznat sledované slovo a vytvořit z vysílání tříminutovou nahrávku, kterou ihned zašle na uživatelův mobilní telefon nebo e-mail.

U nahrávky se zobrazuje datum a čas zachycení, stanice, pořad, téma a klíčové slovo. Nahrávky jsou k dispozici sedm dní od odvysílání, poté jsou vybrané pořady spolu s přepisy uloženy do archivu. Tříminutová video/audio nahrávka uživatele ihned uvede do kontextu zmínky. Nemusí si tak pouštět záznam celého pořadu ani hledat v obsahu relace.

Věra Lhotská
Věra Lhotská

„Díky službě TVR Alerts jsme schopni zachytit nejen výskyt klíčových slov ve vysílání, ale i odlišit reklamní část od zpravodajského sdělení. Chytrými tříminutovými nahrávkami rozšiřujeme nabídku služeb v aplikaci NewtonOne s jediným cílem - šetřit našim klientům čas. Novinku TVR Alerts včetně ostatních služeb nabízených v NewtonOne si navíc nyní může každý vyzkoušet bezplatně v týdenní zkušební verzi,“ říká Věra Lhotská, generální ředitelka Newton Media Česká republika.

TVR Alerts je součástí nové webové aplikace NewtonOne, která je k dispozici na českém trhu od konce loňského roku. Na jednom místě uživateli nabízí v téměř reálném čase obsahy více než 100 tisíc tradičních, internetových i sociálních mediálních zdrojů z celého světa. V současnosti přichází Newton Media s první verzí aplikace také na slovenský, polský a chorvatský trh.

-mav-