Ondřej Roček nastoupil do vedení agentury Yinachi

úterý, 14. března 2017, 10:00 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Začátkem letošního roku nastoupil Ondřej Roček do vedení agentury Yinachi Roberta Peňažky. Na starosti bude mít řízení agentury a hledání nových obchodních příležitostí, podílet se však bude i na vytváření strategií. Robert Peňažka se bude věnovat více planningu a tvorbě obsahu.

ondrejrocek
Ondřej Roček

Do agentury přichází Ondřej Roček ze strany zadavatele, kde posledních šest let vedl marketing společnosti Rémy Cointreau. Během svého působení v Rémy Cointeau stál za mnohými úspěšnými kampaněmi. Se značkou Jägermeister zrealizoval sérii Undercover Games, které indicie o konání akce odkrývaly přes Snapchat, v době prohibice obsadil titulky Lidových novin či MF Dnes s vizuálem „Hegermeister“ a ve spolupráci s agenturou Outbreak spustil kampaň Ledovou kouli. Značka Aperol provozovala na pražské náplavce dva roky vlastní loď s barem a po tři roky zvala na italské filmy do letního kina ve Žlutých lázních. Metaxa letěla za sluncem, k pronajmutí nabízí tzv. partyhaus. S whisky brandy se společnost profilovala jako whisky expert.

Se segmentem alkoholických nápojů je spjat od začátku své pracovní kariéry. V roce 2001 začínal  ve firmě Diageo, kde pracoval jako obchodní zástupce a následně jako projektový manažer. Od roku 2004 zastával pozici brand managera Metaxy a od roku 2007 pozici marketingového ředitele. V roce 2008 zamířil na dva roky do segmentu finančnictví, konkrétně do společnosti Hyposervis.

-stk-