PIAF zveřejnil program, zaměří se na vliv

čtvrtek, 16. března 2017, 12:41 Aktuality, Reklama MediaGuru

Vliv, jak se tvoří, kdo dokáže být vlivný a jaké prostředky používá, je hlavním tématem mezinárodní konference PIAF, která se uskuteční 23.-24. května v Praze. Dvoudenní konference se také zaměří na sportovní marketing a sponzoring. Diskutovat se bude o seriálu Vyšehrad i o fenoménu tzv. influencerů na sociálních sítích.

PIAF se koná poosmé a přivede do Prahy třicítku přednášejících z Německa, Velké Británie, Chile, Itálie, Holandska a dalších zemí.

Slavný cestovatel a influencer Brian Cox z USA, který navázal spolupráci s CzechTourismem, v Praze ukáže, jak propagovat regiony i země jako turistické destinace na sociálních sítích. Jai Kotecha z londýnského Ogilvy má představit proměny, kterými vliv na sociálních sítích prochází. Zúčastní se také bratři Jirka a Petr Králové - nejvýznamnější český YouTuber a strůjce jeho marketingového úspěchu. O marketingovém využití dalšího fenoménu současného internetu – fotbalisty Laviho ze seriálu Vyšehrad, pohovoří producent Daniel Strejc.

PIAF

„Vliv na naše rozhodování mají bezesporu lidé kolem nás. Jak velký a jak s tímto vlivem profesionálně pracovat, je otázka, kterou intenzívně řeší marketéři po celém světě,“ říká k letošnímu tématu PIAF jeho ředitel Marek Hlavica.

Část festivalu věnovaná spojení sportu a marketingu má nahlédnout do strategií klubů jako Manchester City, FC Liverpool a dalších na jedné straně. Na druhé straně se o zkušenosti podělí autoři celoevropsky úspěšné domácí kampaně propagující stolní tenis nebo sportovní sponzoři v čele s Plzeňským Prazdrojem.

O programu můžete číst víc zde.

-mav-