Prima vyhlásila vítěze projektu Prima Hrdina

čtvrtek, 23. března 2017, 17:17 Aktuality, TV MediaGuru

Projekt Prima Hrdina, který v loňském roce spustila nadace Reach for Change ve spolupráci s FTV Prima, zná prvního vítěze. Po několika kolech hlasování vybrala nakonec široká veřejnost vítězný projekt Vítr ve vlasech Tomáše Poucha, který celkem obdržel 16 201 z celkových 23 407 hlasů. Vítěz soutěže nyní získá grant 750 tisíc Kč a roční podporu při realizaci svého projektu.

Do prvního kola soutěže Prima Hrdina na volnočasové aktivity pro děti se loni přihlásilo celkem 30 projektů. Uchazeči pak prošli několika koly hodnocení, přičemž tři finalisté se utkali ve veřejném hlasování. Vítězem se stal projekt Vítr ve vlasech, který přináší speciální kola na ruční pohon hendikepovaným dětem, a zároveň organizuje různé akce i pro zdravé děti, čímž dochází k propojení těchto dvou světů.

prima-hrdina

„Společně s nadací Reach for Change podpoříme vítězný projekt Vítr ve vlasech, který obdrží 750 000 Kč, a pomůžeme jeho realizaci po dobu jednoho roku. Jsme velice rádi, že byl první ročník soutěže tak úspěšný, soutěžící obdrželi celkem 23 407 hlasů,“ uvedl Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.

-mav-