Avon podpoří letošní pochod kampaní „Neřeš“

pátek, 21. dubna 2017, 10:14 Aktuality, Reklama MediaGuru

Kosmetická společnost Avon pořádá 10. června 17. ročník Avon pochodu proti rakovině prsu. Odstartuje v poledne na Staroměstském náměstí, závěrečný happening se odehraje na Štvanici, kde vystoupí Michal Hrůza a Kapela Hrůzy, Sto zvířat, Sebastian, Peter Biš Project nebo November 2nd, Campana Batucada či Mirai. Vstupenkou na akci je letošní tričko proti rakovině prsu, které vytvořil návrhář Lukáš Macháček.

avontricko

Celou akci podpoří kampaň s heslem „Neřeš“, které odráží zbytečnost řešení některých stížností a každodenních problémů. „Neřešíme styl, lajky ani fyzičku – to jediné, co má smysl, je vyjádřit podporu pacientkám i jejich rodinám a bojovat za to jediné, co má smysl, za zdraví,“ vysvětluje manažerka pro PR a reklamu ČR a SR Alena Pytlíčková.

avon

Do podpory pochodu jsou také zapojeny ambasadorky a ambasadoři, mezi nimiž figuruje například Ilona Csáková, Tonya Graves, Olga Šípková, Monika Absolonová, Iva Pazderková, Vanda Hybnerová, Lucie a Nicole z blogu A Cup of Style, David Svoboda, Roman Vojtek, Miroslav Etzler či Václav Noid Bárta.

Vybrané peníze letos poputují na podporu neziskových projektů spojeným s bojem proti rakovině prsu, a to na bezplatnou Avon linku proti rakovině prsu, Ženy ženám, Screeningový výzkum a provoz Aliance žen s rakovinou prsu.

-stk-