Budvar představil nový koncept Budvarka

pátek, 28. dubna 2017, 21:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Pivovar Budějovický Budvar představil tento týden nový restaurační koncept Original Pivnice Budvarka. 

Interiér Budvarky sází na kombinaci moderního a klasického stylu, což má odrážet i podobu značky Budweiser Budvar, spojující tradiční hodnoty s moderním pojetím. „Po více než 20 letech jsme přistoupili k zásadní změně designu i celkového pojetí našich značkových restaurací. Cílem bylo vytvořit moderní koncept pro náročného hosta a zároveň zachovat prvky tradiční pivnice, kde si můžete vychutnat prémiovou značku Budweiser Budvar,“ říká Robert Chrt, obchodní ředitel Budějovického Budvaru.

budvarka

budvarka2

Interiér je flexibilní, důležitá je jednoduchost montáže navrženého mobiliáře. Důraz je kladen na přírodní materiály. Součástí jsou dřevěné židle značky TON. 

budvarka3

Zařízení pracuje s pivními prvky. Kónické polosloupy připomínají sklenici s přetékající pivní pěnou, výčep si vzal za inspiraci z typického černého budvarského sudu, výplně stěn jsou obložené pivními tácky, kožené opěráky lavic jsou šité ve tvaru pivních lahví, dlažbu tvoří mozaika ve tvaru pivních přepravek. Těmi se inspirovalo také centrální osvětlení.

Barevné řešení interiéru vychází z přirozené barevnosti přírodních materiálů. Další barvy jsou pak komponovány v monochromatické paletě tak, aby byl interiér sladěn v jednom barevném tónu. Volně stojící mobiliář je proveden v přírodním světlém dubu. Dubové obklady stěn jsou tónované do šedého odstínu. Černě zbarvené zámečnické prvky kontrastují s měděnými narůžovělými detaily. Čalouněné prvky jsou provedeny z brašnářské kůže.

Součástí designového řešení Budvarky jsou i originální jídelní lístky, pivní tácky, porcelánové stojany na příbory, porcelánové misky na podtácky, přepravky na dochucovadla a kompletní venkovní značení restaurace.

Motiv nápisu Budweiser je skládaný z jednotlivých písmenek frézovaných z masivního dubu, který je v interiéru často používaný i na drobných detailech nábytku nebo svítidel.

V současné době fungují již dvě nové Budvarky v Českých Budějovicích. „Během dvou let chceme Budvarky otevřít ve všech krajských městech a později i v dalších vhodných lokalitách,“ dodává Robert Chrt.

-stk-