ČRo Plus uvádí kampaň zaměřenou na regiony

čtvrtek, 27. dubna 2017, 14:58 Aktuality, Rádio, Reklama MediaGuru

Stanice Český rozhlas Plus uvedla novou komunikační kampaň. Ta je primárně zaměřena na podporu známosti značky ve vybraných regionech České republiky. Od listopadu 2015 je vysílání stanice Plus dostupné ve vybraných městech České republiky také v síti VKV. Cílem kampaně má být budování značky a jejích hodnot právě v těchto regionech a nárůst počtu posluchačů stanice.

„Emoce hrají klíčovou roli v našich životech, ale i při budování brandu. Z vizuálů, který ke kampani vznikl, mám radost i proto, že se v něm podařilo skloubit klíčová sdělení stanice Český rozhlas Plus a současně vytvořit layout, který zaujme a vyvolá právě emoci,“ uvádí ředitel komunikace a vnějších vztahů Českého rozhlasu Jiří Hošna.

Claim užitý v kampani „Když chcete vědět proč“ má reflektovat profilaci a obsah stanice ČRo Plus a vyjadřovat i odlišnost Plusu od jiných zpravodajských stanic.

Ke komunikaci kampaně je primárně využito outdoorových nosičů za podpory internetových médií se zaměřením na zpravodajství, vědu a ekonomiku. To je podpořeno tiskovými médii. Využito bude také nástroje direct marketingu. Posluchači mají stanici Plus již brzy „vídat“ v Brně, Olomouci, Plzni a Hradci Králové.

Kampaň je naplánována do konce května.

cro-plus

cro-plus_2

crop-lus_1

-mav-