Dermacol se titulárně spojuje s eventem Prima Love

pondělí, 10. dubna 2017, 11:01 Aktuality, Marketing, TV MediaGuru

FTV Prima a agentura Solootions pořádá novou akci s názvem Love Day. Uskuteční se 1. května v pražském parku Grébovka, titulárním partnerem eventu je společnost Dermacol. Vstupenky jsou v distribuci v síti Ticketportal za 200 Kč, děti do 16 let a muži mají vstup zdarma.

„Sérii úspěšných eventů organizovaných pod značkou Solootions rozšiřujeme o Dermacol Love Day. Vycházíme z myšlenky, že všechny ženy se cítí být krásné a šťastné, pokud jsou milované a hýčkané, proto bychom jim rádi na první máj tento pocit dopřáli. Dámy si tak v Grébovce mohou užít zkrášlující a relaxační procedury, vyzkoušet kreativní tvoření ve workshopech, vydovádět se u sportů či si jen tak poslechnout vystoupení hudební kapely,“ představuje Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zároveň zodpovědný za agenturu Solootions.

dermacol-love-day

Jde tak o první viditelné zapojení nového spolumajitele TV Prima Vladimíra Komára, který je majitelem značky Dermacol. Komár společně se stávajícím majitelem televize Ivanem Zachem založili společnost Denemo Media, která má získat 50% podíl v TV Prima od švédské společnosti MTG.

„Společnost Dermacol na akci představí řadu produktů Enja Body Love Program, ale také dlouhotrvající dvoufázové barvy na rty, speciální pudry na vlasy a kolekci pražských parfémů,“ přiblížila Věra Komárová, ředitelka společnosti Dermacol.

Spolupořadatelem prvního ročníku Dermacol Love Day je společnost Vltava Labe Media, která v Grébovce připraví odpočinkovou Glanc chill out zónu, časopis Kreativ má zajistit zábavu pro rodiče a jejich děti a měsíčník Kondice fyzickou aktivitu.

-mav-