Marketing LEO Express vede Stanislava Šremrová

čtvrtek, 27. dubna 2017, 09:15 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novou globální marketingovou ředitelkou společnosti LEO Express se stala Stanislava Šremrová. Na starosti bude mít vytváření a implementaci marketingových strategií a marketingové koncepce pro všechny regiony, kde LEO Express působí – kromě České republiky tedy Slovenska, Německa, Rakouska, Polska a Ukrajiny.  

Stanislava Šremrová
Stanislava Šremrová

Jejím hlavním úkolem bude budování povědomí o všech produktech v rámci jednotné komunikace LEO Express, a to na všech trzích společnosti. „Portfolio našich služeb je široké – od vlakových a autobusových linek po door2door služby jako odvoz domů nebo e-koloběžky, rychle expandujeme na nové trhy, konsistentní adresná komunikace je proto klíčová,“ říká Stanislava Šremrová. 

Stanislava Šremrová přichází do LEO Express po několikaletém působení ve švýcarské centrále společnosti L’Occitane en Provence, kde pracovala jako marketingová koordinátorka pro nové trhy se zaměřením na budování brandu (JAR a skandinávské země). Předtím působila v pražské pobočce L’Occitane Central Europe a v konzultační firmě Profit Booster. Stanislava vystudovala VŠE, obory Mezinárodní obchod a Komerční komunikace, mluví anglicky a francouzsky.

-stk-