Prima zahájí druhou řadu seriálu Mordparta

pátek, 07. dubna 2017, 08:10 Aktuality, TV MediaGuru

Od neděle 9. dubna se ve vysílání televize Prima objeví druhá řada seriálu Mordparta. Vysílat se bude od 20:15 každou neděli. Celkem je připraveno osm dílů.

„Mého manžela obvinili z vraždy a mě jako spolupachatele. Druhá série začíná, že mě jako vyšetřovatelku Naďu nakonec propustí z vězení. V druhé sérii jsme točili hodně s Radimem Fialou, který je ale zavřený ve vězení v malé cele,“ představila úvod druhé řady herečka Markéta Plánková.

mordparta-2

První řadu kriminálního televizního seriálu vysílala Prima od loňského srpna. Příběh se odehrává na oddělení všeobecné kriminalistiky úřadu justiční a kriminální policie v krajském městě. Režie se ujali slovenští režiséři Peter Bebjak a Róbert Šveda. Prima označuje Mordpartu jako kriminální seriál severského typu. Každý díl řeší jeden ucelený příběh.

V hlavních rolích se objevují Jiří Bartoška, Vojtěch Kotek či Markéta Plánková.

Mordparta je jedním z pěti původních detektivních seriálů televize, které začala umísťovat do nedělního prime-time. Sledovanost první řady Mordparty se v průměru pohybovala nad úrovní 700 tis diváků starších 15 let.

-mav-