RSTS startuje roadshow s kamionem bydlení

pátek, 21. dubna 2017, 07:23 Aktuality, Marketing MediaGuru

Raiffeisen stavební spořitelna startuje 20. dubna celorepublikovou roadshow, se žlutým kamionem navštíví 30 měst, kde představí novinky a trendy ze světa bydlení. V kamionu je ukázka moderně zařízeného bytu navržená českými designéry.

foto_kamion-roadshow

„Po loňské úspěšné roadshow jsme se rozhodli zopakovat ji také letos. Chtěli jsme se lidem přiblížit co nejvíce, aby se za námi mohli snadno přijít podívat. Proto akce oproti minulému roku narostla asi o 10 nových lokací,“ říká Lukáš Kopecký, marketingový ředitel Raiffeisen stavební spořitelny.

Rozšířil se také doprovodný program pro děti i dospělé. Jedním z hlavních bodů je také soutěž o rekonstrukce celkem za 300 tisíc korun od společností Siko a Oresi, které jsou spolu s časopisem o bydlení Nové proměny bydlení partnery akce.

„Věříme, že lidi inspirujeme k tomu, aby zmodernizovali svůj domov, chceme jim ale také pomoct a poradit, jak na to. Proto budou na každé zastávce i naši zkušení poradci, kteří budou připravení zodpovědět dotazy nejen ohledně financování bydlení,“ dodává Lukáš Kopecký.

Průběh celé akce bude možné sledovat na Facebooku RSTS, kde se postupně zveřejní fotografie z jednotlivých lokací.

-stk-