Young Lions i pro zadavatele, přijímá přihlášky

úterý, 18. dubna 2017, 07:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Nový ročník soutěže Young Lions proběhne na konci dubna a po loňském zvýšení věkové hranice na 30 let a vyšší výhře pro vítěze letos přináší novou kategorii Marketers. Je to první kategorie určená pouze zadavatelům, takže je vhodná zejména pro brand manažery a komunikační manažery. Úkolem soutěžících je vymyslet způsob, jak využít svou značku k řešení zadaného problému neziskové organizace, pak vytvořit brief pro agenturu a následně ho v pěti minutách prezentovat porotě. Mechanismus je stejný jako v kategorii Media.

“Young Lions pomáhají účastníkům akcelerovat jejich vývoj. Je to hodně dynamická a zážitková forma profesního i osobního rozvoje. Navíc, vítězové jedou do Cannes na osmidenní festival kreativity v komunikaci Cannes Lions a to je ohromně cenná zkušenost, která posouvá jak náhled a pochopení oboru komunikace značek, tak mentální nastavení na jinou úroveň,“ uvedl René Jež, ředitel pořádající společnosti Lionhearted.

younglions

Z Young Lions postupně vzniká vzdělávací platforma, která obaluje samotnou soutěž a má pomoci posouvat úroveň kreativního a kritického myšlení. Již několik let fungují feedback sessions, letos přibývají Warm-up event, Winners camp a Young Lions Report.

Warm-up event přinesl zájemcům možnost získat tipy a rady od předchozích vítězů a porotců. Winners camp je speciální trénink a workshop pro všechny, kteří se umístí na prvním, druhém nebo třetím místě. Report bude shrnovat to nejzajímavější a nejužitečnější ze všech aktivit v národním kole i světovém finále v Cannes a dávat tak šanci, účastníkům příštího ročníku lépe se připravit.

V Young Lions soutěží dvoučlenné týmy ve čtyřech kategoriích – Cyber, Media, Print a nově Marketers. Věkový limit pro účast je datum narození 25. 6. 1986 a později. Samotná soutěž proběhne poslední týden od 24. do 28. dubna. Uzávěrka přihlášek je ve středu 19. dubna. Přihlásit se jde přímo na webu soutěže www.younglions.cz.

-mav-