CzechTourism rozjíždí YT seriál RoadTripBaroko

středa, 24. května 2017, 14:57 Aktuality, Reklama MediaGuru

Agentura CzechTourism pokračuje v marketingové komunikaci zaměřené na mladou generaci a po sérii mezinárodních instatripů spouští v květnu youtube seriál RoadTripBaroko. Inspirovat chce k návštěvě barokních míst v České republice, jako je Olomouc, Kroměříž, Český ráj, Mariánské Lázně a Kuks.

„Jde o velmi svěží obsah zaměřený především na skupinu mileniálů. Cílem kampaně je ukázat destinaci úhlem pohledu mladých cestovatelek a inspirovat jejich publikum k návštěvě těchto míst,“ říká Tomáš Kadlec, social media manager, který se věnuje tvorbě kampaní s influencery.

Hlavní roli v seriálu ztvární Petra Voráčková alias Restless Child, travel youtuberka, která zároveň patří mezi TOP 10 českých instagrammerů, které se vyplatí v roce 2017 sledovat. Na cestách ji doprovází Veronika Šubrtová, jejíž tvorba se zaměřuje na lifestyle a udržitelný cestovní ruch.

„Kampaň je zároveň nastavená tak, aby pokryla nejen YouTube, ale i ostatní platformy, kde mileniálové tráví čas a konzumují obsah. Využili jsme tak např. oblíbené obsahové formáty jako Instagram Live Stream nebo Instagram Stories,“ shrnuje Tomáš Kadlec.

Všechny díly seriálu budou postupně vycházet na YouTube kanálu Česko – země příběhů a také na kanálech samotných youtuberek.

-stk-