O2 podpoří nové tarify, opět s postavou Chytré sítě

pondělí, 15. května 2017, 15:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost O2 představila začátkem května nové tarify O2 Spolu, které mají nabídnout výhodnější kombinaci služeb nejen pro rodiny.

Novou nabídku podpoří rozsáhlá komunikační kampaň v televizi, kině, tisku, outdooru, na internetu a pobočkách. V televizi bude nasazen 40s a 10s spot.

„Hrdinkou nového spotu je opět naše Chytrá síť, která přináší zákazníkům služby zlepšující život. Zatímco v prvním spotu pokryla Chytrá síť 99 % území ČR, v nové reklamě se zaměřila na rodiny,“  popisuje Richard Siebenstich, ředitel marketingové komunikace v O2, a dodává: „Ve spotu jsme sáhli po nadsázce – Chytrá síť stáhla pro rodinu Měsíc z oblohy a přetvořila ho v zajímavý obsah pro telefony a televize. Tato magie symbolizuje spoustu společné zábavy, kterou přináší nový výhodný tarif O2 Spolu obsahující neomezené volání pro tři, velkou porci dat a O2 TV za nejvýhodnější cenu na trhu.“

Kreativní koncept má na svědomí interní kreativní agentura Oliver. Scénáře spotů se ujali Ďuro Bartoš a Ondřej Klíma, režie Roman Valent, kamery Wim Vanswijgenhoven, hudby Jan Čechtický, o produkci se postarala Armada Films.

-stk-