Philips s Mall.cz umístily v Praze obrovský kávovar

středa, 17. května 2017, 13:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

V centru Prahy na Jugmannově náměstí instalovala společnost Philips ve spolupráci s Mall.cz kávovar značky Saeco v nadživotní velikosti. Kávovar, jenž byl kopií originálního kávovaru v měřítku 1:20, měřil 2,51 metrů. Uvnitř instalace se skrývali tři asistenti, kteří kolemjdoucím připravovali kávu, zároveň přitom demonstrovali procesy, které v kávovaru po stisku tlačítka probíhají.

saeco1

saeco4

„Cílem této kampaně bylo ukázat zákazníkům, jak chutnou kávu si mohou doma s našimi přístroji jednoduše připravit,“ popisuje Marie Žouželková ze společnosti Philips.

Ve spolupráci s Mall.cz se guerillová akce propsala i na sociální sítě. Video z kampaně má po prvním týdnu od zveřejnění videa přes 1,1 milionu zhlédnutí, 1,7 tisíce sdílení a skoro deset tisíc lajků. Výsledky se blíží úspěchu vánočního videa s Leošem Marešem.

„Úspěch videa i celé kampaně jasně dokazuje sílu i virální potenciál takovýchto projektů,“ doplňuje Jan Kufel ze Social Media Teamu Mall.cz. „Snažíme se pracovat s autentickými emocemi, a i proto je podobný obsah pro uživatele atraktivní.“

-stk-