Pilsner Urquell vydává v kampani „omluvenky“

neděle, 07. května 2017, 08:43 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka Pilsner Urquell, jež je oficiálním partnerem české hokejové reprezentace, spouští svou kampaň ke světovému šampionátu. I letos se drží hesla „společně pro zlato“ a klade důraz na sílu národa, který fandí společně. Kampaň, jež začala 20. dubna, poběží v televizi, digitálu, printu i outdooru až do konce šampionátu.

„Spojujícím vizuálním prvkem integrované kampaně jsou Češi v národních barvách držící se kolem ramen podle ikonické fotografie z Nagana 1998. Fanoušci jsou během šampionátu pro tým moc důležití, a proto jsme jim dali hlavní prostor nejen na vizuálech,“ říká Luděk Baumruk, marketingový manažer značky Pilsner Urquell.

vizual-pu-hokej

„Abychom ještě více semkli český národ a fanoušci mohli v pohodě sledovat zápasy naší reprezentace, připravili jsme s reprezentačním trenérem Josefem Jandačem pro ně ,omluvné listy‘, aby byli omluveni ze všech ostatních činností a mohli se soustředit pouze na fandění. Mohou si je stáhnout na webu spolecneprozlato.cz, kde zároveň mají možnost hokejistům zanechat i motivační nebo jiný vzkaz,“ dodává Luděk Baumruk.

omluvny-list

Ty nejlepší vzkazy pivovar vytiskne na trička a předá je za fanoušky hokejistům přímo v dějišti světového šampionátu. Omluvenky pro fanoušky podepsal i starší obchodní sládek Plzeňského Prazdroje Václav Berka, který s vybranými hokejovými fanoušky a hokejisty uvařil várku piva, která se bude čepovat v hospodách v průběhu šampionátu. Připravena je také soutěž – fanoušci ze tří hospod, ze kterých bude v období šampionátu posláno na Instagram nejvíce fandících fotek s hashtagem #spolecneprozlato, budou mít možnost se po skončení květnových utkání osobně setkat s hráči národního týmu.

Televizní reklamu, známou z již předcházejících let, upravila agentura MUW Saatchi & Saatchi ve spolupráci s produkcí Armada Films dle aktuálních míst dění letošního šampionátu. Agentura Triad Advertising ve spolupráci s produkcí Nomad Films připravila digitální video.

Součást digitální kampaně budou i bannery a reakce na výsledky jednotlivých zápasů na sociálních sítích.

-stk-