Řetězec Penny uvedl další věrnostní kampaň

neděle, 21. května 2017, 08:59 Aktuality, Reklama MediaGuru

Obchodní řetězec Penny Market spouští novou věrnostní kampaň, v níž za nasbírané známky a doplatek nabídne zákazníkům sklenice od italské společnosti Bormioli. „Nabízíme s doplatkem jedné koruny hned čtyři varianty sklenic nejen k zavařování, ale i uchovávání ovocných šťáv, limonád a smoothie, k vytváření originálních kulinářských výtvorů nebo servírování vlastnoručně připravených pokrmů. Chceme vrátit zákazníky zpátky k vaření a zpracovávání ovoce a zeleniny,“ uvedla marketingová ředitelka Penny Marketu Zlata Ulrichová.

pennymarket_sklenice

Sadu sklenic doplňuje tištěná kuchařka se 145 recepty, mimo jiné na nakládání jeřabin, mozzarelly, na výrobu pesta či kmínky. Důraz je přitom kladen na tuzemské potraviny, což jde ruku v ruce s dlouhodobou strategií Penny Marketu, jež se zaměřuje na prodej českých výrobků.

pennymarket_kucharka

Věrnostní kampaň bude podpořena komunikací značky, jež už od Velikonoc využívá ve svých reklamách výhradně reálné zákazníky, jejich rodiny, přátele a příbuzné. „Chceme našim zákazníkům přiblížit reálný život v rodinách v menších městech a ukázat, že Penny je ,dobrým sousedem' ve všech regionech České republiky,“ dodala Zlata Ulrichová.

-stk-