Strongbow reaguje kampaní na zákaz kouření

úterý, 30. května 2017, 16:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka cideru Strongbow, patřící do portfolia společnosti Heineken, aktuální kampaní reaguje na zákaz kouření v českých hospodách a restauracích.

V rámci svého dlouhodobého marketingového konceptu „Příroda do města“, který Strongbow uvedla v loňském roce, se letos s heslem „Kouření OUT, příroda IN“ zaměří na popelníky, které od 31. května „přijdou o práci“.

Ve vybraných 20 provozovnách budou moci zákazníci osázet vlastní popelník, za nákup tří produktů Strongbow získají i vlastní zahradnický set s návodem. Popelník osázejí také ambasadoři značky, známé osobnosti a youtubeři, mezi nimi například zpěvačka Klára Vytisková. 

Celou kampaní budou provázet online videa a komunikace na Facebooku a Instagramu. Spolu s kampaní bude představena i nová podoba blogu www.prirodudomesta.cz, kde se budou objevovat tipy na zajímavou zeleň ve městech, návody, jak si vypěstovat vlastní kousek přírody za okny bytu či novinky ze života popelníků.

Zároveň Strongbow pokračuje s aktivitami na podporu návratu přírody do městských prostor. Ve spolupráci se spolkem Kokoza a kavárníkem a aktivistou Ondřejem Kobzou se bude podílet na oživení střechy Paláce Lucerna. 

Kreativní koncept kampaně pochází z dílny agentury VCCP. Režie spotů se ujal Tomáš Řehořek. Obsah pro blog tvoří nově agentura Vice. 

-stk-