Johnnie Walker jde v ČR poprvé do outdooru

čtvrtek, 15. června 2017, 10:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka skotské whisky Johnnie Walker v aktuální kampani slaví Den otců, který připadá na 18. června.  Poprvé na českém trhu jde do outdooru, dále v ní využije i personalizované etikety, zapojení youtubera a klasické PR. 

ooh-diky-tato-1

V outdooru využije značka své ikony gentlemana s cylindrem a hůlkou, tzv. Striding Mana. „Symbol, který doprovází claim ,Keep Walking‘, historicky inspiruje, motivuje a zastává témata, která jsou pro společnost aktuální. Globální oteplování, LGBT komunita, kultura a umění, environmentální problematika, ale i lidský progres, odvaha a překonávání překážek,“ vysvětluje Jiří Procházka, senior brand manažer značky Johnnie Walker. Pro jeho komunikaci zvolil Johnnie Walker digitální obrazovku na Nuselském mostě směrem do centra, kde v reálném čase mění claimy a grafiku gentlemana podle současné situace. Komentuje tak nejen významné dny, ale i sport, kulturu či počasí.

Dále Johnnie Walker nabídne personalizované etikety, které je možné nechat si potisknout vybranou fotografií v obchodě Gurmetum na Chodově, a to na všechny whisky značky – Red Label, Black Label, Double Black, Gold Label, Green Label a Platinum Label.

etiketa-s-pedrem
Ukázka personalizované etikety s youtuberem Pedrem

Na sociálních sítích značka angažuje YouTubera Pedra. „Od spolupráce s influencery si slibujeme omlazení naší cílové skupiny,“ popisuje Jiří Procházka.

Za PR podporou kampaně stojí agentura PR.Konektor. Spolupráci s YouTuberem Pedrem zajišťuje The Hive.

-stk-