Lidl spustil mobilní aplikaci My Lidl Shop

čtvrtek, 08. června 2017, 11:54 Aktuality, Internet & Mobil, Marketing MediaGuru

Obchodní řetězec Lidl spustil bezplatnou mobilní aplikaci „My Lidl Shop“, ve které si budou uživatelé moci postavit svůj vlastní Lidl a starat se o něj. Aplikace je už nyní ke stažení v App Store a Google Play.

my-lidl-shop

Strategická hra nabízí celkem čtyři různé úrovně prodejen, které se liší nejen vzhledem, ale také šíří sortimentu a služeb – od základní nabídky ovoce a zeleniny až po čerstvě upečené pečivo z vlastní pekárny.

Úkolem hráče v roli manažera prodejny je zajišťovat dostatek zboží a zároveň pečovat o své zákazníky. Ti nechtějí čekat v dlouhé frontě u pokladem, chtějí čistou prodejnu a vždy čerstvé výrobky. Kromě péče o běžný chod prodejny se musí manažer věnovat také dalším každodenním úkolům, jako je například prodej určitého množství jablek. Aplikace nabízí rovněž neobvyklé výzvy v podobě zkrocení smečky psů, kteří vtrhli do prodejny.

Další funkcionalitou je Čárový detektiv, s nímž se hráč vydává po stopě čárových kódů, které musí reálně naskenovat. Za to si může pořídit bonusové zboží, které potřebuje ke stavbě ještě modernějšího obchodu.

-stk-