Marketing Bonami.cz povede Tereza Kučerová

čtvrtek, 01. června 2017, 06:40 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Marketing v e-shopu s bytovými doplňky a nábytkem Bonami.cz povede od 1. června Tereza Kučerová. Do Bonami přichází z Bistro Agency, v minulosti pracovala například na rebrandingu a digitálních řešeních pro Moneta Money Bank, Hartmann-Rico, LG a dalších. „V Bonami povedu celý marketing, výkonnostní i nevýkonnostní, a mým hlavním úkolem bude budovat značku a její povědomí na všech trzích,” vysvětluje.

Do firmy dále přichází Zdeněk Čech, který bude mít na starosti zlepšení zákaznické zkušenosti, napříč celou firmou, tedy od příchodu nakupujícího na web až po doručení balíčku. Dříve působil v Mall Group nebo Notino, kde měl pod sebou zákaznické služby pro 14 zemí včetně USA. S nastavením péče o zákazníky pomáhal také v Rohlik.cz.

Bonami.cz momentálně působí ve čtyřech zemích, kromě České republiky také na Slovensku, v Polsku a Rumunsku. Celkově skupina k prvnímu čtvrtletí 2017 hlásí 2,5 milionu registrovaných členů. Prodej nábytku se na obratu e-shopu, který se původně soustředil spíše na menší doplňky a dekorace, podílí už třetinově. Letos Bonami.cz cílí na obrat 700 milionů. Jeho tým tvoří v současnosti 100 lidí.

-stk-