Yves Rocher podpoří ekologický sprchový gel

pondělí, 05. června 2017, 15:45 Aktuality, Marketing MediaGuru

Kosmetická společnost Yves Rocher uvede v červnu ve svých prodejnách Koncentrovaný sprchový gel. Datem uvedení – 5. června, tedy na Světový den životního prostředí – chce firma podtrhnout ekologický rozměr své produktové novinky, jejíž 100 ml nahradí 400ml balení běžného sprchového gelu. Ročně chce tak při výrobě obalů ušetřit 32 tun plastu a použít pětkrát méně kamionů na dopravu. K dostání bude sprchový gel ve třech variantách – Mango & koriandr, Olive & petit grain a Vanilka –, které na sobě ponesou logo I ♥︎ my planet.

yvesrocher

Ekologickou novinku bude podporovat prostřednictvím PR aktivit v tisku a online, příbalem k titulu Žena a život, spoluprací s vybranými bloggerkami či komunikací na Facebooku a Instagramu. Doplní ji aktivita na prodejnách, kde v každém obchodě prvních 50 zákazníků dostane Koncentrovaný sprchový gel zdarma.

Yves Rocher na ochraně planety staví svou filozofii již od svého založení. Za každý zakoupený produkt její nadace zasadí jeden strom, jejichž celkový počet sleduje prostřednictvím počítadla na svých webových stránkách.

-stk-