BigMedia ukončila spolupráci s MyBillboards

pondělí, 03. července 2017, 10:55 Aktuality, Outdoor MediaGuru

Společnost BigMedia ukončila spolupráci s agenturou MyBillboards. Zdůvodnila to tím, že MyBillboards nabízí plochy BigMedia bez vědomí společnosti a za podmínek, které neschválila.

„Bohužel se opakují případy, kdy spol. MyBillboards nabízí naše plochy za námi neschválených podmínek a bez našeho vědomí našim stávajícím klientům, kteří jsou ještě navíc ve většině případů zastupováni mediálními agenturami, přestože následně za těchto podmínek nejsou z našich ploch schopni kampaň realizovat. Proto jsme se rozhodli společnosti MyBillboards již žádné plochy z portfolia holdingu BigBoard neposkytovat,“ uvedl Marek Pavlas, CEO BigMedia.

Pavlas ale připustil, že pokud by byla se společností MyBillboards stanovena jasná pravidla spolupráce, je v budoucnu možné opět obchodní spolupráci navázat.

Společnost MyBillboards v reakci na výše zmíněné rozhodnutí pro MediaGuru.cz uvedla, že si spolupráce se společností BigMedia velmi váží a že rozhodnutí společnosti respektuje. Nesouhlasí ale s tím, že by činila kroky, které by vedly k poškození BigMedia.

"Nikdy jsme vědomě nečili kroky, které by vedly k poškození společnosti Bigboard nebo jakékoliv agentury. Vše se seběhlo poměrně v krátké době, ale přikláníme se k názoru, že vše vzniklo ve chvíli, kdy jsme se rozhodli v konkurenčním prostředí zvolit invazní strategii, která nevyhovovala ostatním agenturám a tento krok vnímáme jako snahu nás nasměrovat. Nechceme však dělat ukvapené závěry a celou záležitostí se budeme v nejbližších dnech pečlivě zabývat a budeme hledat cestu k obnovení spolupráce," uvedli za společnosti jednatelé MyBillboards Petr Hudeček a Zbyněk Vozdecký.

-mav-