Do Bubble přišli Krenková, Karasová a Šumanský

čtvrtek, 20. července 2017, 14:37 Aktuality, Lidé MediaGuru

Contentová agentura Bubble hlásí nové tváře v client service týmu. Z reklamní agentury Triad Advertising přichází Kamila Karasová a Jakub Šumanský a z Boomerang Publishing Andrea Krenková.

Andrea Krenková pracovala v Boomerangu 3,5 roku jako projektová manažerka pro Volkswagen, Kofolu, Royal Canin či Českou pojišťovnu. Do Bubble přichází na pozici Senior Account Manager pro značky Philips, Tchibo a Lexus.

Jakub Šumanský pracoval v Triad Advertising jako senior account manažer především pro pivní brandy Gambrinus a Excelent, dále pro značku Pepsi a Král Sýrů. Do Bubble nastupuje na stejnou pozici jako v Triadu, jeho úkolem bude ze začátku client service pro značku Philips, kde Bubble spravuje Social Media a Content komunikaci pro všechny kategorie. Na starosti bude mít i PR samotné agentury.

Kamila Karasová přichází na pozici account manažer. V Triad Advertising dříve zastávala post Social Media Specialist, kde pracovala na klientech OMV, Adidas, Jihlavanka a AXA. V Bubble má na starosti klienty Oriflame, Tchibo, Mumm a Chivas.

Andrea Krenková, Jakub Šumanský a , foto: Bubble
Andrea Krenková, Jakub Šumanský a Kamila Karasová, foto: Bubble

-mav-