Seznam.cz upraví TV program, přidá videoukázky

pondělí, 10. července 2017, 12:00 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Seznam.cz upravuje podobu svého televizního programu. K vybraným pořadům přidává videoupoutávky, podle nichž si může každý divák udělat jasnou představu, o čem daný snímek anebo seriál bude.

tv-program-vychytavka-2

„V dnešní době se lidé v případě filmů či seriálů už nerozhodují jen na základě popisu nebo fotografií. Jsou pro ně mnohem důležitější videoukázky, na jejichž základě si snáze udělají obrázek o tom, jak snímek vypadá a zda chtějí strávit čas jeho sledováním. Naším cílem je nabídnout internetovým i televizním divákům podstatné informace na jednom místě,“ říká Veronika Prokopová, produktová manažerka, která má TV program v Seznam.cz na starosti.

tv-program-vychytavka

Videoupoutávky doplní fotogalerii a popis děje, které jsou součástí detailu každého pořadu v programu. To, že je možné se podívat také na trailer, se diváci dozvědí hned v přehledu z oranžové ikonky s nápisem video. Prozatím půjde o pořady na kanálech České televize, ve hře jsou však i další hráči na trhu. „O licencích aktuálně vyjednáváme s televizemi TV Nova, Prima TV a HBO, přičemž videoupoutávky by se zobrazovaly u pořadů na všech jejich kanálech. Postupně budou přibývat také další stanice,“ dodává Prokopová.

-stk-