Vyšla publikace o Babišovi, zatím jen elektronicky

pondělí, 17. července 2017, 12:44 Aktuality, Tisk MediaGuru

O tom, jak ovlivňuje média, kdo mu půjčil peníze na vznik Agrofertu a kdo jsou jeho tiší společníci, je nová publikace o Andreji Babišovi. Psaný knižní dokument Z Bureše Babišem je k mání zatím v elektronické podobě. Autorem publikace je Tomáš Lemešani.

Na 203 stránkách popisuje celou historii podnikání Andreje Babiše od jeho dětství až po současné plány a potíže. Publikace se údajně zaměřuje na body Babišovy kariéry, které dosavadní mediální studie ani knihy nepopsaly. Ve větší míře se věnuje třeba vztahům s politiky a slovenskými reáliemi.

Ačkoli kniha vychází těsně před sněmovními volbami, autor odmítá, že by šlo o účel. „O podporu knihy jsem se neúspěšně pokoušel více než dva roky. Zafinancovat alespoň nezbytnou část a pár týdnů realizace se mi povedlo díky crowdfundingové kampani. Lidé mi předobjednávkami poskytli možnost zanechat na pár týdnů jiné činnosti, které mě živí, za co jim velmi děkuji. Věřím, že se jim bude publikace líbit a odpoví na všechny dotazy, které si u osoby Andreje Babiše kladou," říká Lemešani.

K dispozici je zatím elektronická verze publikace, kterou si zájemci můžou objednat na stránkách autora, či emailem na marketing@biztweet.eu. Tištěná verze Z Bureše Babišem bude k mání do konce srpna. Prvních deset dní se kniha v elektronické verzi prodává za 200 korun a tištěná 400 korun. Po deseti dnech stoupne cena publikace o sto korun.

-mav-