Agentura B2B Group se mění na Performics

středa, 06. září 2017, 10:09 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Výkonnostní agentura B2B Group (skupina Publicis) se na českém a slovenském trhu mění na Performics. „Jde o formální změnu názvu společnosti, která neovlivňuje smluvní podmínky spolupráce s klienty,“ sdělila ve středu společnost. Změna nastala pro obě země k 1. září 2017.

Agentura B2B Group působila na českém trhu od roku 2006 a na slovenském trhu od roku 2008. V roce 2015 se spojila se společností Publicis. Nyní definitivně dochází k rebrandingu a mění se tak z lokální značky B2B Group na globální Performics. Změna nastala pro obě země k 1. září 2017.

“Naší vizí je vytvořit z Performics lídra na českém a slovenském trhu v oblasti online marketingových služeb. Chceme využít naše dlouholeté zkušenosti z oblasti výkonnostního marketingu a spojit je se zkušenostmi s prací pro globální značky. Proto další využití těchto zkušeností vidíme právě na poli programatické reklamy, kde se chceme stát lídrem a poskytovat služby klientům a zároveň edukovat trh,” říká Ladislav Suško, managing director Performics pro Česko a Slovensko.

logo-performics

-mav-