Nespresso představí v kampani příběhy farmářů

čtvrtek, 14. září 2017, 10:02 Aktuality, Reklama MediaGuru

Nespresso ve své nové kampani vypráví osobní příběhy farmářů, kteří pro značku pěstují kávu. Důraz je přitom kladen na rozhodnutí společnosti, jež ovlivnilo kvalitu jejich životů. „Všechny příběhy v této kampani ukazují, že naše rozhodnutí vyhledávat a pěstovat kávu té nejlepší kvality může mít významný dopad na ty, kdo ji pěstují. Jsme přesvědčeni, že rozhodnutí, která děláme, nás utvářejí,“ přibližuje kampaň marketingový ředitel společnosti Nespresso Alfonso Gonzalez. Přímo v pěstitelské oblasti postavilo Nespresso zpracovatelské centrum, které šetří čas i peníze. Farmáři si díky němu dokážou zajistit větší zisky tím, že mohou prodávat kávu vyšší kvality, ale také v období sklizně ušetřit až pět hodin denně.

Kampaň je od 12. září k vidění v televizi, tisku, outdooru a na internetu. Nasazeno bude několik verzí televizních spotů i čtyři krátké online filmy, které doplní webové stránky prezentující jednotlivé příběhy pěstitelů kávy.

Spoty byly natáčeny v kolumbijském městě Jardin. Režie se ujali italští režiséři Davide Mardegan a Clemente De Muro (CRIC).

-stk-