V marketingu Microsoftu působí Váša a Pleska

úterý, 05. září 2017, 14:00 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Prodej a marketing kancelářského softwaru Microsoft Office má od 1. července na starosti Petr Váša. Na pozici produktového manažera pro Microsoft Dynamics nastoupil Nikola Pleska.

Petr Váša
Petr Váša

Petr Váša v Microsoftu působí od roku 2008, začínal na pozici produktového manažera v serverové divizi, poslední tři roky vedl tým Sales Excellence pro malé a střední podniky. Nyní je v roli manažera divize Microsoft Office zodpovědný za prodej, lokalizaci a marketing kancelářského softwaru a nástrojů produktivity Microsoft Office.  Před nástupem do společnosti Microsoft pracoval na obchodních pozicích ve společnostech Dell a Tecom.

nikola_pleska
Nikola Pleska

Nikola Pleska působí v Microsoftu od roku 2013, kdy přišel z konzultační IT firmy Software AG. Tři roky pracoval jako produktový manažer Microsoft Dynamics a rok působil jako marketingový manažer oddělení pro velké a středně velké zákazníky. Nyní je zodpovědný jednak za marketing v oblasti digitální transformace, jednak za podporu produktů a služeb Microsoft Dynamics, které propojují řešení pro vztahy se zákazníky (CRM) a systémy pro řízení firem (ERP).

-stk-