Prima Krimi startuje, večer uvede Dívku ve vlaku

pondělí, 2. dubna 2018, 08:55 Aktuality, TV MediaGuru

Televizní skupina Prima spouští svůj osmý kanál Prima Krimi.

Dívka ve vlaku, zdroj: FTV Prima

Dívka ve vlaku, zdroj: FTV Prima

Nový kanál Prima Krimi zaměřený na kriminální a detektivní tvorbu startuje na Velikonoční pondělí ve 13.50. První večer bude ve znamení televizní premiéry filmu Dívka ve vlaku s Emily Bluntovou v hlavní roli. 

V programu Prima Krimi se dále objeví seriály jako je Odpadlík, Closer: Nové případy, Julie Lescautová či Policie - New York. Večery mají patřit seriálům, jako jsou Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Sběratelé kostí, Vraždy v Midsomeru či Myšlenky zločince.

Novinkou je potom seriál American Crime Story: Versace. Devítidílný seriál přibližuje řádění sériového vraha, který zabil módní ikonu Gianniho Versaceho. Ve vysílání se objeví od 7. dubna vždy v sobotu a v neděli ve 22.05.

Změny se na Velikonoční pondělí dotknou i stanic Prima Love, která se vrací ke svému původnímu „růžovému″ zacílení. Více se zaměří na ženské publikum. V odpoledním bloku nabídne například australský seriál McLeodovy dcery, tureckou telenovelu Tisíc a jedna noc, navečer pak na premiérové díly Rosamundy Pilcherové a Ranč Heartland.

DVB-T signál Prima Krimi bude šířen terestricky prostřednictvím digitálního multiplexu č. 3 Czech Digital Group. Nový program si naladí i zákazníci satelitních, kabelových a IPTV systémů, jako například předplatitelé Skylink, UPC, O2TV, Digi CZ, T-Mobile TV. Prima Krimi bude dostupný i u většiny ostatních operátorů.

Zdroj: FTV Prima

Zdroj: FTV Prima

Podrobnější  informace o Prima Krimi najdete v článku Prima Krimi odstartuje v pondělí 2. dubna a v rozhovoru s generálním ředitelem FTV Prima Markem Singerem Další nové kanály už budou asi placené.

-mav-