Milka staví valentýnskou kampaň na romantických vzpomínkách

neděle, 3. února 2019, 09:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Valentýnská kampaň Milky staví na romantických vzpomínkách. Její tváří je Roman Vojtek s Petrou Vraspírovou.

Zdroj: Repro YT Milka CZ & SK

Zdroj: Repro YT Milka CZ & SK

Čokoládová značka Milka spustila jako každý rok valentýnskou kampaň. Letos ji staví na romantických vzpomínkách na společně strávené chvíle a na dárku v podobě pralinkové bonboniéry ve tvaru srdce, na kterou je možné napsat vzkaz. Tváří kampaně je na tuzemském trhu partnerská dvojice Roman Vojtek a Petra Vraspírová, kteří budou vidět především v rámci PR aktivit a na sociálních sítích.

„Všichni máme místo, kde si schováváme vzkazy a předměty spojené s vřelými vzpomínkami na své milované. Letos nabízíme našim zákazníkům možnost vytvořit další takovou unikátní vzpomínku v podobě osobního vzkazu vepsaného přímo do srdce z Milka pralinek. Věříme, že se nám podaří přitáhnout pozornost především mladších lidí, kteří jsou s valentýnským svátkem již sžiti,“ říká Lucie Hasincová, manažerka značky Milka.

Kampaň bude k vidění na citylightech v Praze a na internetu, kde poběží na YouTube, Facebooku a Instagramu. Nasazeny budou 20s videa a 6s bumpery, které byly natočeny metodou stop motion, a to ve dvou variantách – pro holky i pro kluky. Do komunikace budou zapojeni také influenceři. Ve vybraných řetězcích pak proběhnou ochutnávky a promo akce s přívěsky ve tvaru srdce.

Za konceptem kampaně, který bude využit na českém, slovenském, maďarském a částečně i polském trhu, stojí agentura Outbreak. O práci s influencery a PR podporu se stará agentura PR.Konektor. Exekuce videí proběhla v agentuře KrutArt.

-stk-