Datart nově nabízí kromě kuchyní i koupelnový nábytek

pátek, 1. března 2019, 07:40 Aktuality, Retail MediaGuru

Elektrospecialista Datart začal nově kromě kuchyní nabízet i nábytek do koupelen, opět jde o produkty německé výroby.

Zdroj: Datart

Zdroj: Datart

Prodejce elektroniky Datart rozšířil svoji nabídku o koupelnový nábytek. Stejně jako u kuchyňských studií se jedná i v případě koupelen o produkty německé výroby. Nabídka zahrnuje jak skříňky z odolných materiálů v mnoha provedeních, tak i keramická umyvadla s vysokotlakými bateriemi. „Zákazníci si mohou pořídit kuchyni a koupelnu stejného či velmi podobného designu. Výhodou našeho nábytku do koupelny je zároveň jeho variabilita. Novou koupelnu složíme zákazníkům z desítek uzavřených anebo otevřených skříněk přesně na míru,“ vysvětluje Iva Vrbová, manažerka Kuchyňských studií Datart. Firma nabízí služby designérů a koupelnový nábytek odveze kamkoliv po celé ČR i SK, a zároveň jej rovnou i nainstaluje a předvede novým majitelům.

Kuchyňská studia, kde si nově zákazníci mohou vybrat i koupelnový nábytek, má Datart v šesti prodejnách, ve čtyřech pražských, jedné ostravské a jedné bratislavské prodejně. Při pořizování nové kuchyně nabízí zákazníkům kompletní sortiment a servis. Ze služeb jmenujme například zdarma poradenství v oblasti nábytku i elektrospotřebičů, designový návrh s rozpočtem, dopravu, montáž kuchyně a odvoz starých spotřebičů k ekologické likvidaci, dále demontáž staré kuchyně, zednické a instalatérské práce, záruční a pozáruční servis atd.  V portfoliu spotřebičů jsou pak zastoupeny všechny významné značky působící na českém trhu. 

Zdroj: Datart

Zdroj: Datart

Zdroj: Datart

Zdroj: Datart

Datart má v současné době má 111 prodejen, z toho 95 v České republice a 16 na Slovensku, dále šest kuchyňských studií a dva e-shopy Datart.cz a Datart.sk. Od srpna 2018 je firma součástí skupiny HP Tronic, která provozuje ještě zhruba 45 prodejen Euronics, dále jeden z největších internetových obchodů na českém trhu Kasa.cz a jeho slovenská obdoba Hej.sk. Datart zaznamenal v roce 2018 tržby více jak 7,5 mld. Kč.

-zue-