Ambasadorem značky LG se stal šéfkuchař Přemek Forejt

pátek, 4. října 2019, 14:20 Aktuality, Marketing MediaGuru

Přemek Forejt, šéfkuchař olomoucké restaurace Entrée a porotce soutěže Masterchef, se stal brand ambasadorem značky LG.

Přemek Forejt

Přemek Forejt

Novým brand ambasadorem značky LG se stal šéfkuchař olomoucké restaurace Entrée Přemek Forejt.

„LG vítá Přemka Forejta do LG rodiny s cílem pomoci podpořit image značky jako prémiovou, vysoce inovativní a zároveň autentickou značku širokého záběru. Historie společnosti byla vždy spojena s její touhou pomáhat vést šťastnější a lepší život, claim Life’s good je toho zřejmým důkazem. Věříme, že propojení s výjimečnou osobností Přemka Forejta pomůže vnímat brand LG jako ekvivalent prémiových značek a jako nezbytnou součást všech stylových spotřebitelských domácností,” říká ke spolupráci Roman Šípoš, ředitel marketingového a obchodního oddělení LG Electronics.

Spolupráce, jež by měla být exkluzivní a dlouhodobá, bude probíhat napříč různými platformami, jako jsou sociální sítě, lifestylové kanály komunikace, CSR projekty, vybrané televizní reklamy LG, ale i veletrhy a eventy značky.

Přemek Forejt provozuje svou restauraci Entrée od roku 2015. V roce 2017 získala první místo a ocenění „Nejlepší restaurace” dle Maurerova výběru. Předtím působil v brněnské restauraci Koishi nebo londýnské L'Autre Pied, která se chlubí Michelinskou hvězdou. Letos se účastnil jako porotce kulinářské show MasterChef Česko.

-stk-