Samsung volí na PR v Česku Taktiq Communications

pátek, 4. října 2019, 11:05 Aktuality, PR MediaGuru

Samsung mění PR agentury pro Českou republiku i Slovensko. Nový je i dodavatel monitoringu.

Zdroj: Samsung

Zdroj: Samsung

Společnost Samsung Electronics uzavřela tři výběrová řízení v oblasti vztahů s veřejností. Vítězem tendru na PR agenturu pro Českou republiku se stala společnost Taktiq Communications, která tak nahradí dosavadní Ogilvy. Na Slovensku zajistí komunikaci společnost Seesame, jenž bude své služby poskytovat místo Omnipublic Consulting. Novým dodavatelem monitoringu a mediálních analýz pro Česko i Slovensko je společnost Monitora media, jenž vystřídá Newton Media.

„Náš celosvětový úspěch tkví nejenom v pokrokových technologiích, ale také
v propracované komunikaci. To je s ohledem na silnou konkurenci a překotný vývoj v mediální oblasti nesmírně obtížné. Je třeba dodat našemu PR novou energii a obohatit jej o neotřelé přístupy a myšlenky. A my věříme, že nové agentury nám pomohou se posunout zase o kus dál. Zároveň však máme v sobě velký respekt a cítíme vděčnost vůči dodavatelům, kteří pro nás byly dlouho velkou oporou,“ uvedla Tereza Vránková, ředitelka marketingu a komunikace Samsung Electronics.

Předpokladem je, že dosavadní agentury budou své služby poskytovat v plném rozsahu do konce roku 2019 a nové začnou pro Samsung pracovat od 1. ledna 2020 za podmínky včasného a úspěšného uzavření všech právních formalit.

-stk-