Jägermeister využil v místě prodeje hologram

sobota, 16. listopadu 2019, 08:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Jägermeister nasadil v in-store kampani holografickou projekci jelena.

Zdroj: Dago

Zdroj: Dago

Značka Jägermeister od října komunikovala soutěž o 210 Xboxů a virtuální realitu mimo jiné i v místě prodeje, kde využila i hologram.

In-store kampaň tvořilo 25 POP aplikací, které vznikly v různých konfiguracích: regálová čela, dvoupaletí, i čtyřpaletí. K vidění byly v obchodních řetězcích Ahold, Globus a Tesco po celé České republice a také Slovensku.

„Naše vize spojovala tři požadavky: vytvořit in-store komunikační rovinu, která by v přeplněných obchodech zaujala, sdělovala hlavní poselství soutěže a zároveň vycházela z identity značky,“ popisuje Lenka Horníková, Trade Marketing Channel Specialist ve společnosti Mast-Jaegermeister.   

Prvkem vystavení byla i holografická projekce jelena, která ho posouvá do virtuální reality. „Naše značka má ve svém jádru mimo jiné také inovativnost a snahu o podporu nových cest lovu nejlepších zážitků. Když jsme se proto setkali s hologramem, měli jsme jasno, že chceme tuto inovativní technologii do česko-slovenského retailu přinést,“ komentuje Lenka Horníková

Pod realizací je podepsána společnost Dago.

-stk-