Novinky ke spuštění CNN Prima News oznámí televize 11. března

čtvrtek, 20. února 2020, 11:05 Aktuality, TV MediaGuru

Spuštění CNN Prima News se blíží, televize oznámí novinky v první třetině března.

Zdroj: FTV Prima

Zdroj: FTV Prima

Televize Prima oznámí podrobné informace ke spuštění své zpravodajské televize CNN Prima News na tiskové konferenci 11. března. Uvedla to ve čtvrtek při příležitosti oznámení svého jarního programového vysílání. Zdravice, kterou namluvil moderátor ranního vyslání CNN Prima News Libor Bouček, avizuje spuštění televize „už brzy".

CNN Prima Newsspustila v uplynulých dnech i svou marketingovou kampaň se sloganem „Buďte u toho".

Prima označuje CNN Prima News jako multimediální zpravodajskou platformu, která má nabízet zpravodajský servis nepřetržitě 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Díky spolupráci se sítí skupiny CNN chce informovat diváky v reálném čase i z míst, kam se většina ostatních redakcí dostane obtížně.

CNN Prima News bude dostupná v terestrickém vysílání i v nabídce kabelových, satelitních operátorů a také přes IPTV. CNN Prima News už má i pozici v terestrickém celoplošném vysílání DVB-T2. Vysílat bude v českém jazyce a stane se devátou stanicí v portfoliu skupiny Prima. Přesný termín zahájení vysílání stále není znám, mělo by se tak ale stát v prvním čtvrtletí letošního roku.

-mav-