BigBoard uvedl portál BigZoom, nahrazuje Hyperslevy

pondělí, 1. června 2020, 13:20 Aktuality, Internet & Mobil, Outdoor MediaGuru

BigBoard chce podpořit český cestovní ruch novým portálem BigZoom. Ten zároveň nahrazuje web Hyperslevy.

Zdroj: BigBoard Praha

Zdroj: BigBoard Praha

Outdoorová skupina BigBoard Praha spustila zážitkový portál BigZoom.cz. Chce jím podpořit domácí turistiku a nabídnout zákazníkům pro jejich dovolenou v Česku prémiové hotely, penziony, wellness či aktivity.

„Uvědomili jsme si, že v současné době je potřeba výrazným způsobem podpořit cestovní ruch u nás doma. Provozovatelé hotelů a penzionů zažívají těžké časy a se zahraničními turisty nemohou nyní počítat. Stejně tak není jisté, zda se Češi dostanou na dovolenou do zahraničí bez s tím spojených komplikací. Zaměřili jsme proto zejména na pobytové balíčky a neotřelé zážitky právě v České republice. To vše za příjemné ceny,“ vysvětlil Richard Fuxa, předseda představenstva skupiny BigBoard Praha.

I když jde o zcela nový portál, jeho provozovatel, společnost HyperMedia, kterou BigBoard koupil, má v oblasti zprostředkovatelských portálů deset let zkušeností, které nasbíral po dobu fungování portálu Hyperslevy. BigZoom tak portál Hyperslevy nahrazuje. Zároveň se společnost HyperMedia na konci letošního května přejmenovala na BigZoom.

„BigZoom je výsledkem plánované transformace konceptu portálu Hyperslevy, který nahradí k 1. červnu 2020. Veškeré vouchery na Hyperslevách ale samozřejmě zůstávají v platnosti a zákazníci je budou moci řádně vyčerpat,“ přiblížila Pavlína Stránská, tisková mluvčí skupiny BigBoard Praha.

-mav-