Nova 2 zařazuje od pondělí sitcom Teorie velkého třesku

pondělí, 1. června 2020, 10:25 Aktuality, TV MediaGuru

Skupina Nova získala vysílací práva na sitcom Teorie velkého třesku, nabídne ho poprvé od pondělí 1. června na stanici Nova 2.

Teorie velkého třesku, zdroj: TV Nova

Teorie velkého třesku, zdroj: TV Nova

Od pondělí 1. června od 20:15 nabídne stanice Nova 2 první čtyři epizody legendárního sitcomu Teorie velkého třesku (v originále The Big Bang Theory). Seriál bude vysílat denně od pondělí do neděle vždy po čtyřech epizodách.

Teorie velkého třesku vypráví příběh skupinky nerdů, kteří sice oplývají nadměrnou inteligencí ve svém oboru, ale osobní život a běžné mezilidské vztahy jim činí nepřekonatelné potíže.

Hlavní role v seriálu ztvárnili Johnny Galecki jako Leonard Hofstadter, Ph.D., Jim Parsons jako Sheldon Cooper, M.A., Ph.D. a Kaley Cuoco jako Penny.

V programovém schématu Nova 2 tak Teorie velkého třesku vytvoří večerní blok se seriály Přátelé a Dva a půl chlapa.

„Jsme moc rádi, že na kanále Nova 2 přivítáme další kultovní seriál. Teorie velkého třesku dokázala to, co se v devadesátých letech podařilo seriálu Přátelé – uhranout celou jednu generaci, která netrpělivě čekala, jak bude příběh pokračovat. A právě Přátelé jsou dlouhodobou vlajkovou lodí Nova 2,“ říká programová ředitelka TV Nova Alex Ruzek.

-mav-