Prima připravuje další nový seriál Dvojka na zabití

úterý, 1. června 2021, 10:30 TV MediaGuru

Televize Prima připravuje do vysílání další původní seriál, tentokrát jde o zábavnou krimi sérii Dvojka na zabití.

Herci na natáčení seriálu Dvojka na zabití, zdroj: FTV Prima

Herci na natáčení seriálu Dvojka na zabití, zdroj: FTV Prima

Televize Prima chystá na obrazovky seriál s názvem Dvojka na zabití, v jehož hlavních rolích se objeví Jakub Prachař a Sára Sandeva. Jde o osmidílnou zábavnou krimi sérii, která se má nést v duchu komedie, krimi a rčení, že protiklady se přitahují. Natáčení seriálu bylo v těchto dnech zahájeno, termín nasazení do vysílání ale zatím Prima neoznámila.

Nejde o jedinou novinku, která se do vysílání Primy připravuje. Vedle seriálu Dvojka na zabití se natáčí také romanticko-komediální seriál Hvězdy nad hlavou, pátá řadu seriálu Polda a seznamovací show První večeře, kterou provede Zdeněk Pohlreich. Lze předpokládat, že novinky míří především do podzimního vysílání.

Děj nového seriálu Dvojka na zabití je postaven na spolupráci ironického detektiva (Jakub Prachař), bývalého elitního člena URNY, a ambiciózní vyšetřovatelky (Sára Sandeva). Tato na první pohled nesourodá dvojice spolu začne pracovat na policejním oddělení.

Prima svůj večerní program staví především na původní tvorbě. Hlavním seriálem Primy je v současnosti Slunečná, která se vysílá dvakrát týdně a s jejímž pokračováním se počítá i na podzim. Televizní skupina navíc od poloviny června rozšiřuje své portfolio stanic, od 14. června zahájí vysílání stanice s převážně archivní tvorbou Prima Star.

-mav-