PR pro organizaci Zdravotní klaun zajistí agentura Taktiq

pondělí, 2. srpna 2021, 07:20 Aktuality, PR MediaGuru

Dobročinná organizace Zdravotní klaun se rozhodla, že k podpoře svých aktivit využije služby agentury Taktiq Communications.

Zdroj: Zdravotní klaun

Zdroj: Zdravotní klaun

Dobročinná organizace Zdravotní klaun se rozhodla, že k podpoře svých aktivit využije služby agentury Taktiq Communications. Spolupráce odstartovala v červnu. Taktiq ji z poloviny pojme jako svou aktivitu v rámci společenské zodpovědnosti firem.

„Jde nám nejen o to, aby se o službách Zdravotního klauna vědělo víc. Chtěli bychom informovat o naší práci systematičtěji a také šířit osvětu o síle humoru/o tom, jak smích a radost pomáhají k uzdravení,“ shrnuje důvody spolupráce Kateřina Slámová Kubešová, ředitelka Zdravotního klauna v České republice.

Taktiq zajistí pro Zdravotního klauna klasický press office, bude ale spolupracovat také na propojení PR a marketingových, fundraisingových a dalších aktivit této dobročinné organizace. Projekt v agentuře povede account manažerka Barbora Šmýrová, která se před tím v sociální oblasti věnovala například podpoře komunikace sítě domovů pro seniory.

-mav-