Nový kreativní tým Etnetera Motion vede David Böhm

středa, 2. února 2022, 10:15 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Etnetera Motion nově spojila tým designérů s týmem kreativců, v jeho čele je David Böhm.

David Böhm, zdroj: Etnetera Motion

David Böhm, zdroj: Etnetera Motion

Etnetera Motion nově spojila tým designérů s týmem kreativců. Vznikl tak nový kreativní tým, který funguje jako celek a jehož cílem je větší propojenost a spolupráce nejen při práci na tendrech. Tým vede David Böhm.

„Mým cílem je přispět k tomu, aby reklama v lidech vyvolávala pozitivní emoce a předávala jim přesně ty informace, které jsou pro ně užitečné. Do většiny kampaní a nápadů se snažíme dostávat i kus inovací a technologií, což vnímám jako jednu z výhod, které nás mohou odlišovat od zbytku trhu,“ říká David Böhm, kreativní ředitel Etnetera Motion.

David Böhm má za sebou šest let zkušeností v digitálním marketingu. Pracoval v social media týmu v agenturách Nydrle a Kindred, kde vymýšlel komunikaci pro řadu lokálních a globálních značek, dva roky strávil v kreativním týmu Leo Burnett na pozici idea maker a poslední půl rok pracoval na pozici seniorního kreativce v Etnetera Motion. V roce 2019 obsadil třetí místo v soutěži Young Lions v kategorii Digital a v roce 2021 první místo v kategorii Print.

-mav-