ČEA vyhlašuje pátý ročník soutěže Výroční ceny

pátek, 1. dubna 2022, 07:10 Aktuality, Marketing MediaGuru

Česká eventová asociace startuje pátý ročník oborové soutěže Výroční ceny.

Zdroj: ČEA

Zdroj: ČEA

Česká eventová asociace (ČEA) zahajuje pátý ročník soutěže Výroční ceny. Přihlášky začne přijímat 11. dubna, podávat je bude možné až do 6. května. Briefing pro soutěžící se bude konat již 7. dubna. Vítězové budou vyhlášeni v polovině června. 

Výroční ceny budou udělovány v sedmi kategoriích, do kterých se mohou přihlásit živé, online i hybridní eventy. Hodnotit se budou jednak eventy pořádané na podporu businessu, jak na podporu obchodních vztahů, zaměřené na zákazníky B2C, pro podporu vztahů s veřejností B2P či pro zaměstnance B2E, jednak eventy pořádané jako vlastní produkce, a to v rámci zábavy a showbusinessu, vzdělávání nebo výstav a veletrhů. Udělena bude také Grand Prix, případně i mimořádné ceny. 

Hodnocení bude probíhat dvoukolově. V prvním kole bude porota hlasovat online za účelem vytvoření shortlistu. V druhém kole proběhne prezentace s prostorem pro dotazy porotců. Na základě toho potom porota rozhodně o prvních třech místech. 

Předsedou poroty bude i letos Jan Binar, prezident Asociace komunikačních agentur. Porotci budou vybráni z řad významných zadavatelů, odborníků na eventy či ze soukromé a veřejné sféry. Zároveň budou v porotě fungovat i garanti jednotlivých kategorií, mezi nimiž figurují Monika Hrubalová, Tomáš Brož, Marek Hlavica, Andrea Faflíková a Antonín Parma. 

-stk-