Frisco v nové kampani propaguje koktejlovou řadu

sobota, 30. dubna 2022, 07:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Frisco v kampani ukazuje příležitost, kam vytáhnout koktejlové šaty ze skříně.

Klíčový vizuál k aktuální kampani značky Frisco, zdroj: Frisco

Klíčový vizuál k aktuální kampani značky Frisco, zdroj: Frisco

Značka Frisco se v nové kampani zaměřila na komunikaci své koktejlové řady. Navazuje s ní na dlouhodobý kreativní koncept „Buďme holky častěji“.

„Naše novinky inspirované známými míchanými drinky byly spotřebitelkami velmi dobře přijaty, rozhodli jsme se tedy tento úspěch ještě více podpořit. A to jak novým designem, tak novou komunikací. V té se letos zaměříme právě na povědomí o koktejlové řadě Frisco s jejím jedinečným ready-to-drink benefitem, který spojuje chuť populárních koktejlů a nenáročnou přípravu. Hotový drink je jednoduše vždy připravený v lednici,“ popisuje brand manažerka Jana Vainerová.

Kampaň odstartuje 2. května v televizi, na internetu a v místě prodeje. Staví na příležitosti, kam vytáhnout koktejlové šaty. „Pro ztvárnění příběhu jsme vycházeli ze silného insightu, kdy každá žena má v šatníku poklad, který se hodí pro příležitosti, které se v našich životech objevují čím dál méně. Proto je tu koktejlová řada od Frisca, která nám pomůže ty naše koktejlové šaty vytáhnout na večer s holkama častěji,“ dodává Aneta Záhoříková z agentury VCCP, která je pod kampaní podepsána.

Televizní spot režíroval Adam Martinec pod hlavičkou produkce Armada films, fotografie se ujala produkce 4D s fotografem Petrem Janderou.

-stk-