Marketing Woltu povede nově Jindřich Holiš

čtvrtek, 1. září 2022, 14:40 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novým marketingovým manažerem českého Woltu se stává Jindřich Holiš.

Jindřich Holiš, zdroj: Wolt

Jindřich Holiš, zdroj: Wolt

Na pozici marketingového manažera Woltu pro Českou republiku nastupuje Jindřich Holiš. Nahrazuje Daniela Blažka, který se ve firmě bude dále věnovat vybraným projektům, především partnerskému marketingu a monetizaci prostoru v rámci aplikace Wolt. 

Jindřich Holiš ve společnosti pracuje už bezmála 4 roky, nejprve působil jako Support Associate na zákaznickou podporu, odkud se postupně přesunul k marketingu a od roku 2019 až do současnosti působil na pozici Junior Marketing Manager, kde koordinoval brandové kampaně, partnerství s klíčovými značkami a spolupráci s influencery. V roce 2022 začal přebírat také agendu související se složením marketingového týmu a začal tak směřovat k přechodu na pozici marketingového manažera.

„Vedení marketingu ve Woltu je skvělá výzva. Čeká nás spousta nových projektů jako Wolt+ a Wolt Drive, a zároveň podpora růstu food delivery a rychlých nákupů s doručením,“ komentuje Holiš.

Místo převzal po Danielu Blažkovi, který ale ve Woltu nadále zůstává na zkráceném úvazku. „Cítil jsem, že potřebuji životní změnu, ale Wolt je pro mě stále srdcovou záležitostí, a tak jsem moc rád, že mi vyšel vstříc. Na své nové pozici budu mít na starosti velké partnerské kampaně a monetizaci aplikace Wolt. V obou aktivitách totiž vidíme velký potenciál i zájem ze strany velkých hráčů na trhu,” vysvětluje bývalý marketingový manažer Woltu pro Českou republiku.

Nejbližšími projekty Woltu, které bude marketingový tým vedený Jindřichem Holišem podporovat, je expanze společnosti do nových českých měst, ale také rozšiřování celkové nabídky služeb. Kromě rozvozu jídla a dalšího zboží se totiž spustila služba Wolt Drive, která poskytuje expresní dopravu z e-shopů, nebo věrnostní program Wolt+, který zákazníkům pomáhá šetřit na poplatcích za dopravu. Dalšími projekty jsou například firemní program Wolt at Work nebo spolupráce se sesterskou společností Wolt Market. 

-stk-