Hitrádia mají soutěž Lůzr roku, Blaník hraje o dálniční známky

sobota, 14. ledna 2023, 08:20 Aktuality, Rádio MediaGuru

Rádia ze skupiny Media Bohemia zahajují od pondělí 9. ledna své soutěžní pořady.

Z vizuálu soutěže Lůzr roku, zdroj: Media Bohemia

Z vizuálu soutěže Lůzr roku, zdroj: Media Bohemia

Hitrádia ze skupiny Media Bohemia ve spolupráci s partnerem Klik.cz spouští od 9. ledna projekt Lůzr roku. Každé ráno ve Snídani Šampionů moderátoři Kateřina Pechová a Dominik Vršanský zveřejní přiznání jednoho posluchače, ve kterém se vyzná ze smůly z roku 2022. V termínu od 16. ledna do 27. ledna pak každý všední den zazní v ranní show Snídaně šampionů nejkurioznější příběh, jehož autor dostane do začátku nového roku částku 5000 Kč.

„Na závěr projektu pak třicátého ledna vyhlásíme největšího smolaře roku 2022, který dostane kromě zmíněné pětitisícovky ještě superbalíček pojištění od klik.cz v hodnotě 100 tisíc korun. Leden tedy odstartujeme na Hitrádiích touto finanční speciálkou, na kterou pak navážeme další výraznou programovou aktivitou,“ uvedl Michal Merenda, programový ředitel sítě Hitrádií.

V pondělí 9. ledna odstartovala ve vysílání Rádia Blaník také nová hra o roční dálniční kupóny. V průběhu ledna mohou posluchači vyhrát každý všední den ve vysílání Dobrého rána jeden roční dálniční kupón v hodnotě 1500 Kč. Rádio tak pokračuje ve své marketingové strategii, kdy posluchačům pomáhá s náklady na domácnost. Rádio Blaník koncem loňského roku také obměnilo ranní tým. Nově Dobré ráno pro české i moravské vysílání připravují Petr Brožík a Martin Císař.

-mav-