Invia ve spojení s Luxorem podporuje čtení knih

čtvrtek, 1. června 2023, 07:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

V rámci kampaně „Čtu s Invia“ vyhlásila cestovní agentura Invia ve spolupráci s knihkupectvím Luxor už 3. ročník kreativní letní soutěže.

Zdroj: Invia

Zdroj: Invia

Cestovní agentura Invia se opět spojuje s knihkupectvím Luxor a společně podporují kreativitu a čtení knih. Vyhlašují třetí ročník kreativní letní soutěže.

Invia podporuje čtení knih, protože dobrá kniha patří mezi nejdůležitější položky na seznamu věcí, které si lidé s sebou vozí na dovolenou. „Chceme podporovat čtení knih, a tak jsme se znovu spojili s knihkupectvím Luxor. Ke každému nákupu, ať už v kamenném obchodě, nebo online, dostanou čtenáři jako speciální dárek Invia záložku. A zároveň se mohou zapojit do speciální soutěže o poukaz na dovolenou a kupu letního čtení,“ vysvětluje kampaň „Čtu s Invia“ Michal Bošela, Head of Brand and Communication. 

Soutěž probíhá do konce června na sociálních sítích Invia a Luxor. Stačí se vyfotit s knihou (případně pouze knihu), kterou si soutěžící berou na dovolenou a příspěvek označit podle pravidel. Autor nejkreativnější fotografie vyhraje poukaz na 25 000 Kč na dovolenou od Invia a 5000 Kč od Luxoru na čtení dle vlastního výběru. 

Pravidla soutěže jsou popsaná na záložce, kterých letos Invia poslala do světa více než 100 000 kusů. 

-stk-