Slovenský seriál Vítěz startuje na SkyShowtime 4. září

pondělí, 4. září 2023, 09:40 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

První původní slovenský seriál, natočený ve spolupráci s českými tvůrci a herci, Vítěz, bude mít premiéru na SkyShowtime 4. září.

Vítěz, zdroj: Skyshowtime

Vítěz, zdroj: Skyshowtime

První původní slovenský seriál, natočený ve spolupráci s českými tvůrci a herci, Vítěz (The Winner), bude mít premiéru na platformě SkyShowtime 4. září. Minisérie se skládá ze šesti epizod.

Režisérem minisérie Vítěz (The Winner) je Jan Hřebejk (Pelíšky), scénář napsali Zuzana Dzurindová a Peter Nagy a hlavním kameramanem je Martin Šácha.

Hlavní postavu ztvární Ady Hajdu a v dalších rolích se představí Ivana Chýlková, Natalia Germani, Rea Frlajsová, Milan Ondrík, Petra Dubayová, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, Noël Czuczor, Vladislav Plevčík, Sarah Arató a Štefan Martinovič.

„Vítěz měl pozoruhodné téma – předčasný odchod dlouholetého premiéra do důchodu. Autoři přišli s řadou tragikomických, dojemných situací. Výsledkem je zvláštní směs rodinné komedie a politické satiry, kterou byla radost natáčet," uvedl režisér seriálu Jan Hřebejk.

Hlavním producentem seriálu je Jan Bílek, výkonným producentem Aleš Týbl. Dalšími producenty, kteří se na seriálu podíleli, jsou Tereza Polachová a Steve Matthews. Seriál Vítěz se natáčel převážně v Bratislavě na Slovensku.

SkyShowtime je k dispozici přímo v aplikaci SkyShowtime na zařízeních s operačním systémem Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostřednictvím webových stránek. Cena měsíčního předplatného SkyShowtime (bez reklam) je 179 Kč. 

O seriálu

Vítěz, rodinná komedie, sleduje život Viktora Hudáka (Ady Hajdu), bývalého premiéra malé evropské země. Po desetiletí se snaží vrátit ke své rodině, kterou po celou dobu své politické kariéry zanedbával. Rovněž se pokouší začlenit do každodenního života obyčejných lidí a znovu si získat náklonnost svých dcer (Natalia Germani, Petra Dubayová, Rea Frlajsová) a manželky (Ivana Chýlková). Jeho cesta je však plná nečekaných a nových každodenních výzev, které někdy překonávají i ty, s nimiž se potýkal v čase svého působení v parlamentu. Seriál s kombinací humoru a dramatu zkoumá dobrodružní cestu Viktora, jeho dcer, manželky a nejbližších.

-mav-