Zalando zavádí nový luxusní butik, B2B značku i obsah

pátek, 3. listopadu 2023, 09:15 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Zalando na podzim přichází s novým luxusním butikem, představuje novou B2B značku ZEOS a obsahový formát „Stories na Zalandu“.

Zdroj: Zalando

Zdroj: Zalando

Módní e-shop Zalando uvádí na podzim několik novinek. Představil například nový luxusní butikový prostor v Zalando Fashion Store s cílem zlepšit zážitek prémiových značek a zákazníků, uvedl novou B2B značku ZEOS a také nový obsahový formát s názvem „Stories na Zalandu“. 

B2B značka ZEOS, zkratka pro Zalnado E-Commerce Operating System, má módním a lifestylovým značkám a obchodníkům umožnit spravovat jejich vícekanálové podnikání v Evropě v rámci jedné sjednocené platformy. Loni proběhl úspěšně pilotní projekt multikanálového fullfilmentu, který se nyní přejmenoval na ZEOS Fulfillment. Nabídku nové značky využívá již okolo 30 značek, jako je Pepe Jeans či Kazar. 

V září spustilo Zalando také nový obsahový formát „Stories on Zalando“, který vytvořilo ve spolupráci s mediální značkou Highsnobiety, v níž má módní e-shop majoritní podíl. Formát nabízí vizuální obsah, jako jsou krátká videa, která mapují módní a kulturní trendy a mají přinášet inspirativní zážitek. 

Pro designérské značky svého Fashion Store vytvořilo Zalando nový prostor ve stylu luxusního butiku. Cílem je zvýšit atraktivitu e-shopu pro luxusní značky a poskytnout jim více kontroly, jak se na platformě mohou prezentovat. 

-stk-